Vironia | Liitumine | Materjalid | Kontakt | Liikmetele | Avalehele
Korp! Vironia

Pildigalerii

Üritused

Otsing

Teade

VIRONIA
* Eesmärk »
* Ajalugu »
* Ametlikud üritused »
* Kultuur »
* Sport »
Orienteerumine »
* Välissuhted »
Sõbrad
E!K!L! »
Naiskorp!korp! »
Laias ilmas »
* Sümboolika »
* Välismärgid »
* Liikmed »
korp! Vironia

Kümnevõistlus

kettaheide

Sellel aastal toimus Vironia kümnevõistlus juba seitsmendat korda. Tavalisest kümnevõistlusest erineme vaid selle poolest, et teeme kõik kümme ala läbi ühe päevaga. Kui esimestel aastatel käidi lihtsalt proovimas, mis ala see kümnevõistlus on, siis nüüd tullakse juba võistlema. Viimase võistluse tegid läbi 23 meest (tulemused viimati ja läbi aegade). Võistluste rekord on 1997 aastast 5573 punktiga Ardo Pajuri (pildil) nimel.

Korvpall

Korvpall

Võistlusi korvpallis on nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi. Juba aastaid on Eesti korp!korp! mänginud korp! Vironia karikale.
Viimasel, arvult viiendal, kolmikturniiril Läti korp!korp! Selonija, Talavia ja Vironia vahel tuli nappi Selonija paremust tunnistada. Järgmisel kevadel on eesmärk karikas koju jätta.

Militaarpäevad

Militaarpäev

Militaarpäevade raames on kogutud hulgaliselt teadmisi sõjandusest. Teabepäevalt saadud teoreetilisi teadmisi on rakendatud õppustel. Harjutatud on laskmist, varjatud liikumist, luuramist jne. On pandud end proovile ekstreemsetes tingimustes - väikese öökülmaga prooviti väliööbimist ja algteadmisi omandati mägironimises (pildil).

Loodus

loodusretk

Kevadsemestri kokkuvõtete tegemise järel on hea tava tõmmata hinge pingelisest õppetööst ja rohketest üritustest väljasõiduga rohelusse. Sõltuvalt korraldajate ettevõtlikusest kas süstaga paariks päevaks jõele või siis parginurka petanque't mängima. Üldjuhul on taolisi üritusi õnnistatud kena varasuvise ilmaga.
Igakevadine aiapidu Tartus on samuti kantud soovist pärast pikka õppeaastat tunda end mõnustasti värskes õhus.


Orienteerumispäev ja Karikasari

Orienteerumine Palmses, september 2000

Orienteerumispäev on kujunemas uue õppeaasta avaürituseks. Seni on korraldatud 4 O-päeva: 1999 Viitnal, 2000 Palmses, 2001 Jõulumäel ja 2002 Savernas. Arvestades osalejate erinevat ettevalmistust (ja ka selle puudumist), on võistlusalaks individuaal-võistkondlik valikorienteerumine, mis lubab igaühel valida jõukohase marsruudi ja tunda rõõmu raja läbimisest. Kõigil kordadel on kaasa löönud ka sõbrad korp! Selonijast ja kahe esimese O-päeva võitja ongi sel! Alberts Lācis (Läti), võistkondlikult on kaks viimast aastat võitnud korp! Rotalia. Alates 2001 aasta suvest on toimunud Korp! Vironia Karikasari orienteerumises. Karikat on seni vallanud korp! Vironia ja korp! Rotalia.
Korp! Vironia Orienteerumislehekülg 

Korp! Vironia 2018; vironia@vironia.ee

Vironia | Liitumine | Materjalid | Kontakt | Liikmetele