Vironia | Liitumine | Materjalid | Kontakt | Liikmetele | Avalehele
Korp! Vironia

Pildigalerii

Üritused

Otsing

Teade

VIRONIA
* Eesmärk »
* Ajalugu »
* Ametlikud üritused »
* Kultuur »
* Sport »
Orienteerumine »
* Välissuhted »
Sõbrad
E!K!L! »
Naiskorp!korp! »
Laias ilmas »
* Sümboolika »
* Välismärgid »
* Liikmed »
korp! Vironia

Orienteerumine

O-Päev 2008, Altja

X O-päev toimub 13. septembril mõnusas Altja külas, eheda kõrtsi ja vetepiiril seisvate võrgukuuride vahetus naabruses. Kontrollpunktid on laiali Altja-Oandu kaardil. Ilus Põhja-Eesti maastik: huvitav, hästi joostav ja ka algajale orienteerumissõbrale mittekontimurdev.
Juhend  
O-päeva tulemusedetapiajadradade joonistamine

Karikasari 2008

Selgi suvel toimub vil! Mait Tõnissoni algatatud orienteerumiskarikasari akadeemilistele organisatsioonidele, mis on järjekorras juba 8.

Karikasarja juhend  
Karikasarja osalejad  
Karikasarja punktid seisuga 5. september 2008  

Karikasari 2007

Karikasarjas osalejad  
Karikasarja punktiseis  

O-Päev 2007, Kaiu

IX O-päev toimub Jõgevamaal, Kaiu järvede ääres. Maastikuks ilus sügisene männik. Saun, õhtusöök ja auhindade jagamine Kaiu puhkebaasis.
Juhend  
Pildid  
Tulemused  
O-Päev 2006, Kuremaa

VIII O-päev saab toimuma Vooremaal, Laiuse voorel. Taas kord on kasutusel elektrooniline märkesüsteem SportIdent! Saunamine-söömine-olemine Kuremaa ujulas.
Juhend  
Tulemused  
Karikasari 2006

Selgi lumevabal hooajal pole hõlpu, elik nagu klassikud (sv! Hein eelmisel sajandil) on öelnud: "Et suvi ei läheks luhta!", saavad kõikide Ak!Org!'de. Tegev-, päris-, noor- ja muud liikmed orienteerumispäevakuil osaledes enese organisatsioonile punkt koguda. Olulisi muudatusi end sisse töötanud süsteemis tehtud pole. Pisut ebahea eripära on see, et esimesi vahekokkuvõtteid saame tegema hakata alles Mai teises pooles, kuna koostööpartner TAK Soft on hõivatud 05..14 Mail Tartus, Otepääl, Käärikul ja Haanjas toimuvate Euroopa Meistrivõistluste korraldamisega. Ükski varem tehtud osalus kaotsi ei lähe. Kõik korjatakse päevakute protokolleist ilusti kokku.

Juhend  Karikasarja punktiseis.   Päevakute koduleht.   Osalejad  

Eesti Orienteerumisliit TAK Soft
O-Päev 2005, Vinni

VII O-Päev peetakse maha Lääne-Virumaal Vinnis. Esmakordselt on kasutusel elektrooniline märkesüsteem SportIdent! Elamine-olemine Vinni Spordihoones.
Juhend  
Registreerunud   Lähtejärjekord   Tulemused  
Karikasari 2005

Suve lahutamatu osana toimub taas suur orienteerumispäevakutel osalemiskordade kokkulöömine ehk uhkema nimega korp! Vironia karikasari orienteerumises.
Sel aastal on me koostööpartnereiks Eesti Orienteerumisliit ja TAK Soft, tänu kellele toimub tulemuste arvestamine automaatselt.
Juhend  
Karikasarja punktiseis.
Päevakute koduleht.
Eesti Orienteerumisliit TAK Soft
O-Päev 2004, Kaerepere

VI O-Päev toimus Kaereperes. Rajad tegi Rein Rooni, OK Orvand. Tulemuste selgitamine võttis tubli tüki aega ja peale korduvaid kokku liitmisi tuli tõeks võtta, et võrdsete punktide juures tuli parema ajaga võitjaks korp! Rotalia I meeskond! Naiskondade arvestuses pälvis tiitli korp! Amicitia I naikond. Individuaalselt olid parimad rotalus Ander Ojandu ja amica Monika Järveoja.
Juhend  
Tulemused  
Karikasari 2004

Lõplik punktiseis:
  1. Vironia
  2. Rotalia
  3. Tehnola
  4. Amicitia
  5. Fr.Liviensis
  6. Lembela
  7. Filiae Patriae
  8. EÜS
  9. Leola
10. ENÜS
11. Põhjala
11. Ugala
13. Indla
14. Sakala
311
263
111
  76
  74
  55
  44
  41
  23
  12
    4
    4
    3
    1
2004 aasta suvel alistus akadeemilisele noorsoole tuhande osaleja piir - nimelt koguti ühiselt eestimaa päevakuilt 1022 osaluskorda!
Juhend  
Karikasarja kodulehele.
Päevakute koduleht.
O-Päev 2003, Saarepeedi

Sellistest kaartidest algas O... O-Päev 2003 toimus Saarepeedil, Saarepeedi rahvamajas 20..21.09.2003. Raja tegi OK Lehola. Ilm oli ilus ja vaatamata sellele, et jalad said poriseks, jäi rahvas rahule! Õhtul pajatas Koit Paasma orienteerumiskaartide arengust - nägime oma silmaga "kaarte" millel Koit pidi omal ajal orienteerumist alustama. Sportlikus arvestuses viisid esikohad korp!korp! Amicitia ja Vironia. Pühapäeval tutvuti Olustvere lossi rikkaliku ajaloo ja muuseumivaradega.
Tulemused   Juhend
Karikasari 2003

Lõplik punktiseis:
 1. Rotalia
 2. Vironia
 3. EÜS
 4. Tehnola
 5. Lembela
 6. Leola
 7. Amicitia
 8. Raimla
 9. Revelia
 9.Ugala
11. Filiae Patriae
171
150
119
73
45
38
12
11
 7
 7
 2
2003 aasta suvi möödus taas usinalt päevakuosaluiskordi kogudes. Pingeline heitlus karika pärast käis Vironia ja Rotalia, kuni viimasel nädalal võttis Rotalia 42 osalusega nädalas oma... Au ja kiitus igal juhul! Tuleval aastal algame jälle kõik nullist.
Päevakute kodulehelt.
Juhend
Karikasarja kodulehele.
O-Päev 2002, Saverna

Relvo Sport-Motell 2002 aasta O-Päev toimus Savernas, Relvo Sport Motellis 14..15.09.2002.
Rajameistriks-peakohtunikus-võõrustajaks motelli perenaine Saima Värton. Võistlusmaastik oli sedapuhku eelmistest aastatest halvema läbitavusega. Kuid selle kohta ei tulnud ainsatki nurinat. Pigem oldi enese peale pisut pahased, kui kaart-maastik ajuti üle jõu kippus käima. Peale õhtust Põlvamaa orienteerumiselu tutvustvat ettekannet toimunud arutelul jõutigi ühisele järeldusele, et eestimaa orienteerumiselus on täitmata veel oluline nišš: Täiskasvanute orienteerumisõpetus! Sportliku poole pealt tuli teist aastat järjest võitjaks korp! Rotalia esindusvõistkond. Individuaalselt olid paremad amica Monika Järveoja ja vironus Mait Tõnisson
Tulemused
Võistlusjuhend!
Eesti Orienteerumisliit Eesti Krediidipank
O-Päev 2001, Jõulumäe

Orienteerumispäev on kujunemas uue õppeaasta avaürituseks. 2001/2002 õppeaasta algas Jõulumäe tervisekeskuses. Rajameistri ja kohtunikutöö tegi seekord Ilme Palu OK West'ist. Võidud rändasid sedapuhku korp! Rotaliasse, individuaalselt oli parim rot! Ander Ojandu. Õhtusel üritusel rääkisiki Ilme Palu orienteerumisest Pärnumaal ja suusaorienteerumist tutvustas rot! Ander Ojandu.
Karikasari 2001

1. Vironia (82 osalust)
    Selonija (47 osalust)
2. Rotalia (40 osalust)
3. Leola (33 osalust)

4. Tehnola (31 osalust)
5. Revelia (15 osalust)
6. Amicitia (4 osalust)
7. Lembela (3 osalust)
8. Filiae Patriae (1 osalus)
2001 aasta suvel teostus ammumõeldud mõte - korp!korp! vaheline orienteerumise karikasari. Võistlus seisnes orienteerumispäevakuil osalemises ja iga korporandi osaluskord tõi tema korp!'ile punkti. Tulemused on toodud kõrval tabelis.
O-Päev 1999, Viitna

Orienteerumine Palmses, september 2000 1999 aastal toimus esimene O-Päev Viitnal. Käidi metsas ja saunas. Orienteerumisalase referaadi pidas vil! Mait Tõnisson. Järgmisel päeval külastasid soovijad Palmse mõisaansamblit. Võistkonnavõidu sai korp! Vironia vil!kogu, individuaalselt oli parim sel! Alberts Lâcis.
O-Päev 2000, Palmse

Jupp Palmse kaarti 2000 aasta O-Päev toimus Palmses, majututi Ojaäärse matkamajas. Võistlusmaastikuks oli Palmse mõisa metsapark ning seda piiravad laaned. Käidi saunas, kuulati juttu Lahemaa Rahvuspargist ja looduskaitsealadest. Õhtu lõppes maailmakuulsas kõrtsis "Lamba-Ada". Laupäeva hommikul korraldas giid Anne Kurepalu meile ekskursiooni Palmse mõisa ja parki. Seekord rändasid nii võistkondlik kui individuaalne võit (sel! Alberts Lâcis) Lätimaale, korp! Selonijasse. Klõpsates kaardifragmendil näed kogu võistlustandrit. 

Korp! Vironia 2018; vironia@vironia.ee

Vironia | Liitumine | Materjalid | Kontakt | Liikmetele